Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Zamknij

lp. Imię i nazwisko Klub Rok urodzenia Miejscowość Opłata startowa
1 Jacek Lisowski STAY INSANE 1970 Dąbrowica TAK
2 Paweł Miłczak Lubelska Grupa Triathlonu 1977 Snopków TAK
3 Zbigniew Zych Triathlon Lublin Team 1972 Lublin TAK
4 Natalia Zych UKS 51 2001 Lublin TAK
5 Łukasz Gruca TRIATHLON LUBLIN TEAM 1988 Lublin TAK
6 Andrzej Wegiera TRIATHLON LUBLIN TEAM 1974 Abramowice Prywatne TAK
7 Katarzyna Prygoń Lubelska Grupa Triathlonu 1978 Lublin TAK
8 Karolina Kochaniec-Matuszak TRIATHLON LUBLIN TEAM 1988 Lublin TAK
9 Mariusz Matuszak Lubelska Grupa Triathlonu 1989 Lublin TAK
10 Barbara Pudło Lubelska Grupa Triathlonu 1960 Lublin TAK
11 Paweł Siatecki Triathlon Lublin Team 1992 Garbów TAK
12 Daniel Sochacki TRIATHLON LUBLIN TEAM 1975 Lublin TAK
13 Robert Maj Avera Team 1973 Lublin TAK
14 Krzysztof Gnatiuk Lubelska Grupa Triathlonu 1965 Lublin TAK
15 Zbigniew Zatoński Lubelska Grupa Triathlonu / Lubelskie Stowarzyszenie Biegowe 1977 Lublin TAK
16 Kamil Grudzień Stay Insane 1979 Lublin TAK
17 Tomasz Mach Lubelska Grupa Triathlonu 1976 Lublin TAK
18 Artur Strug Lubelska Grupa Triathlonu 1987 Lublin TAK
19 Piotr Konopka Lubelska Grupa Triathlonu 1978 Lublin TAK
20 Anna Żarnicka Stay Insane 1983 Turka TAK
21 Maciej Ceberak Coach Ceberak 1990 Lubartów TAK
22 Łukasz Filin TriAmigos 1975 Lublin TAK
23 Rafał Piotrowski Nadaktywni / Spartanie Dzieciom 1980 Choroszcz TAK
24 Arkadiusz ILLEK Świdnik Triathlon Team 1967 Świdnik TAK
25 Mateusz Szymaniak Stay Insane 1993 Lublin TAK
26 Marcin Mazurek Triathlon Lublin Team 1980 Lublin TAK
27 Jacek Biegaj Biegam z ABS 1971 Lublin TAK
28 Jacek Garbacik SKB Stalowa Wola 1967 Stalowa Wola TAK
29 Łukasz Olszewski 1976 Bydgoszcz TAK
30 Iwona Szot WW Team 1971 Lublin TAK
31 Konrad Szczerbatko Triathlon Lublin Team TRIAMIGOS 1976 Lublin TAK
32 DAMIAN KĄDZIELEWSKI Fundacja Studencka "Młodzi Młodym" 4336 1993 ŚWIDNIK TAK
33 Izabela Czechowska WW Team 1972 Lublin TAK
34 Filip Śmiechowicz Stay Insane 1970 Lublin TAK
35 Michał Woźniak Stay Insane 1979 Lublin TAK
36 Eliza Pitura Lubelska Grupa Triathlonu 1976 Lublin TAK
37 Adam Wojciuk 1981 Lublin TAK
38 Kinga Stanisławek Lubelska Grupa Triathlonu 1984 Lublin TAK
39 Bartosz Orzechowski 1979 Lublin TAK
40 Daria Jaroszuk 2001 Biała Podlaska TAK
41 Beata Drewienkowska 1977 Lublin TAK
42 Grzegorz Kufel biegusiem.pl 1987 Lublin TAK
43 Sylwia Lasok Kasandryczny Pasztet 1983 Lublin TAK
44 Magdalena Salachna-Nowak Stay Insane 1977 Lublin TAK
45 Agnieszka Przech-Fus WW Team 1967 Lublin TAK
46 Bartłomiej Bielski WW Team 1984 Lublin TAK
47 Krzysztof Smaga Banda Grudnia 1970 Borzechów TAK
48 Piotr Sawa Stay Insane/WW Team 1994 Lublin TAK
49 Andrzej Pająk Stay Insane / Biegam z ABS 1974 Przybysławice TAK
50 Łukasz Zając Stalowowolski Klub Biegacza 1980 Stalowa Wola TAK
51 Artur Antoniuk 1980 Kraśnik TAK
52 Karol Czajka Pasztet to ja jadam na śniadanie - zazwyczaj z ogórkiem kiszonym. 1981 Krępiec TAK
53 Kasia Długosz Stay Insane 1987 Lublin TAK
54 Anna Gajak Stay Insane 1984 Lublin TAK
55 Marta Jata WW Team 1981 Lublin TAK
56 Sylwester Odziemczyk Lubelska Grupa Triathlonu 1965 Lublin TAK
57 Marcin Antoniuk 23 TEAM 1975 Kraśnik TAK
58 Michał Orzeł RK Athletics 1981 Warszawa TAK
59 Magdalena Kornacka Lubelska Grupa Triathlonu 1975 Lublin TAK
60 Andrzej Kurkiewicz 1972 Franciszków TAK