Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Zamknij

lp. Imię i nazwisko Klub Rok urodzenia Miejscowość Opłata startowa
1 Mirosław Pawęzka Stay Insane 1980 Lublin TAK
2 Jacek Lisowski STAY INSANE 1970 Dąbrowica TAK
3 Sylwia Barczak Stay Insane / Perfect Runner Lublin 1984 Lublin TAK
4 Artur Rorat Chełm Biega/Decathlon Lublin Węglin 1990 Chełm TAK
5 Bartłomiej Bielski WW Team 1984 Lublin TAK
6 Kajetan Śmiechowicz Stay Insane 2009 Lublin TAK
7 Mateusz Szymaniak Stay Insane 1993 Lublin TAK
8 Filip Śmiechowicz Stay Insane 1970 Lublin TAK
9 Maciej Ceberak Coach Ceberak 1990 Lubartów TAK
10 Kamil Łuszczak Stay Insane 1983 Lublin TAK
11 Michał Woźniak Stay Insane 1979 Lublin TAK
12 Dagmara Krawczyk-Bielecka Lubelska grupa triathlonu 1978 Lublin TAK
13 Krzysztof Kondzioła Stay Insane / Perfect Runner Lublin 1983 Lublin TAK
14 Piotr Sawa Stay Insane/WW Team 1994 Lublin TAK
15 Grzegorz Wenarski Stay Insane 1982 Lublin TAK
16 Agnieszka Przech-Fus WW Team 1967 Lublin TAK
17 Marcin Korgul BikeRoomTeam 1990 Lublin TAK
18 Mateusz Bodio 1982 Krasnystaw TAK
19 Karolina Mazurek-Świstak Decathlon Lublin Węglin 1989 Lublin TAK
20 Natalia Zych UKS 51 2001 Lublin TAK
21 Zbigniew Zych Triathlon Lublin Team 1972 Lublin TAK
22 Lidia Krywko Stay Insane 1984 Lublin TAK
23 Artur Rudnik 1978 Piotrowice Wielkie TAK
24 Justyna Dudzińska 1980 Parczew TAK
25 Katarzyna Trafisz 1982 Lublin TAK
26 Kamil Grudzień Stay Insane 1979 Lublin TAK
27 Mirmił Bielecki Lubelska Grupa Triathlonu 1975 Piotrowice Wielkie TAK
28 Sławomir Maj Biegający Świdnik 1978 Świdnik TAK
29 Arkadiusz Graj 1986 Świdnik TAK
30 Łukasz Filin TriAmigos 1975 Lublin TAK
31 Paweł Żytar WW Team 1985 Lublin TAK
32 Konrad Szczerbatko Triathlon Lublin Team TRIAMIGOS 1976 Lublin TAK
33 Andrzej Kurkiewicz 1972 Franciszków TAK
34 Karolina Zygo Stay Insane 1996 Lublin TAK
35 Patryk Rusinek 1996 Lublin TAK
36 Bartosz Orzechowski 1979 Lublin TAK
37 Marcin Kozicki 1985 Sosnowica TAK
38 Maciej Bloch Lubelska Grupa Triathlonu 1979 Lublin TAK
39 Andrzej Sender Triathlon Lublin Team 1970 Lublin TAK
40 Piotr Majewski Cross Pro 1979 Lublin TAK
41 Michał Wójcik Stay Insane 1981 Lublin TAK
42 Arturas Jasinskas Lubelska Grupa Triatlonu 1969 Lublin TAK
43 Magdalena Salachna-Nowak Biegam z ABS 1977 Lublin TAK
44 Eliza Pitura Lubelska Grupa Triathlonu 1976 Lublin TAK
45 Tomasz Mach Lubelska Grupa Triathlonu 1976 Lublin TAK
46 Łukasz Gruca TRIATHLON LUBLIN TEAM 1988 Lublin TAK
47 Paweł Zwierzański Lubelska Grupa Triathlonu 1976 Lublin TAK
48 Jacek Garbacik SKB Stalowa Wola 1967 Stalowa Wola TAK
49 Krzysztof Marcinek PZU SPORT TEAM 1980 Lublin TAK
50 Grzegorz Kufel biegusiem.pl 1987 Lublin TAK
51 Albert Mirosław WW TEAM 1970 Lublin TAK
52 Iwona Szot WW Team 1971 Lublin TAK
53 Marek Lisowski 2002 Lublin TAK
54 Jan Lisowski 1999 Dąbrowica TAK
55 Magda Lisowska 1971 Dąbrowica TAK
56 Krzysztof Gnatiuk Lubelska Grupa Triathlonu 1965 Lublin TAK
57 Agnieszka Gustaw PZU SPORT TEAM 1986 Lublin TAK
58 Agnieszka Gozdek Lubelska Grupa Triathlonu 1983 Lublin TAK
59 Róża Bidas Crossfit Z16 1991 Lublin TAK
60 Michał Bidas 1990 Lublin TAK