Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Zamknij

lp. Imię i nazwisko Klub Rok urodzenia Miejscowość Opłata startowa
1 Mirosław Pawęzka Stay Insane 1980 Lublin TAK
2 Mateusz Szymaniak Stay Insane 1993 Lublin TAK
3 Artur Szczepański Stay Insane 1977 Oleśnica TAK
4 Lidia Krywko Stay Insane 1984 Lublin TAK
5 Agnieszka Przech-Fus WW Team 1967 Lublin TAK
6 Zbigniew Zych Triathlon Lublin Team 1972 Lublin TAK
7 Marta Jata WW Team 1981 Lublin TAK
8 Marlena Teleon-Polska Lubelska Grupa Triathlonu 1988 Lublin TAK
9 Paweł Żytar WW Team 1985 Lublin TAK
10 Eliza Pitura Lubelska Grupa Triathlonu 1976 Lublin TAK
11 Tomasz Mach Lubelska Grupa Triathlonu 1976 Lublin TAK
12 Natalia Zych UKS 51 2001 Lublin TAK
13 Krzysztof Gnatiuk Lubelska Grupa Triathlonu 1965 Lublin TAK
14 Katarzyna Prygoń Lubelska Grupa Triathlonu 1978 Lublin TAK
15 Jacek Lisowski STAY INSANE 1970 Dąbrowica TAK
16 Mariusz Wróbel Stay Insane 1984 Lublin TAK
17 Konrad Szczerbatko Triathlon Lublin Team TRIAMIGOS 1976 Lublin TAK
18 Dagmara Krawczyk-Bielecka Lubelska grupa triathlonu 1978 Lublin TAK
19 Bartłomiej Bielski WW Team 1984 Lublin TAK
20 Łukasz Filin TriAmigos 1975 Lublin TAK
21 Michał Woźniak Stay Insane 1979 Lublin TAK
22 Filip Śmiechowicz Stay Insane 1970 Lublin TAK
23 Adrian Polski Lubelska Grupa Triathlonu 1992 Lublin TAK
24 Marcin Cichalewski Lubelska grupa Triathlonu 1986 Lublin TAK
25 Dariusz Golas GOŁY BIEGA 1973 Dąbrowica TAK
26 Albert Mirosław WW TEAM 1970 Lublin TAK
27 Michał Wójcik Stay Insane 1981 Lublin TAK
28 Krzysztof Kondzioła Stay Insane / Perfect Runner Lublin 1983 Lublin TAK
29 Sylwia Barczak Stay Insane / Perfect Runner Lublin 1984 Lublin TAK
30 Grzegorz Kufel biegusiem.pl 1987 Lublin TAK
31 Jarosław Sawa Stay Insane 1979 Lublin TAK
32 Piotr Sawa Stay Insane/WW Team 1994 Lublin TAK
33 Kamil Grudzień Stay Insane 1979 Lublin TAK
34 Magdalena Salachna-Nowak Biegam z ABS 1977 Lublin TAK
35 Arkadiusz ILLEK Świdnik Triathlon Team 1967 Świdnik TAK
36 Martyna Bugała 2002 Lublin TAK
37 Anna Gajak Stay Insane 1984 Lublin TAK
38 Andrzej Kurkiewicz 1972 Franciszków TAK
39 Marta Waręciak 1991 Lublin TAK
40 Bartosz Orzechowski 1979 Lublin TAK
41 Karolina Zygo Stay Insane 1996 Lublin TAK
42 Paweł Herbuś 1975 Kielce TAK
43 Andrzej Sender Triathlon Lublin Team 1970 Lublin TAK
44 Krzysztof Ochal 1989 Lublin TAK
45 Magdalena Kucia-Ochal 1988 Lublin TAK
46 Grzegorz Wenarski Stay Insane 1982 Lublin TAK
47 Sławomir Maj Biegający Świdnik 1978 Świdnik TAK
48 Artur Rudnik 1978 Piotrowice Wielkie TAK
49 Łukasz Gruca TRIATHLON LUBLIN TEAM 1988 Lublin TAK
50 Paweł Kozyra TeamMountainFuel Runnerpawcislaw 1996 Lublin TAK
51 Artur Rorat Chełm Biega/Decathlon Lublin Węglin 1990 Chełm TAK
52 Paweł Siatecki Triathlon Lublin Team 1992 Garbów TAK
53 Agnieszka Jendrej 1986 Lublin TAK
54 Jagoda Dobies STAY INSANE/ KW Lublin 1982 Lublin TAK
55 Iwona Szot WW Team 1971 Lublin TAK
56 Piotr Konopka Lubelska Grupa Triathlonu 1978 Lublin TAK
57 Andrzej Pająk Stay Insane / Biegam z ABS 1974 Przybysławice TAK
58 Kamil Łuszczak Stay Insane 1983 Lublin TAK
59 Patryk Rusinek 1996 Lublin TAK
60 Damian Chabros wodzirey team 1982 Podzamcze TAK