Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Zamknij

lp. Imię i nazwisko Klub Rok urodzenia Miejscowość
1 bartosz mejsner 7FIT 1974 lublin
2 Emilia Pawęzka Biegający swidnik 1991 Świdnik
3 Jacek Biegaj Biegam z ABS 1971 Lublin
4 Andrzej Niedźwiadek Lubelska Grupa Triathlonu 1982 Lublin
5 Robert Mazurek Lubelskie Stowarzyszenie Biegowe/ Running Team LUBELAKY 1976 Lublin
6 Joanna Widomska-Maciejewska Przedwojewski Team 1982 Lublin
7 Łukasz Winnicki stay insane 1986 Lublin
8 Michał Bidas Stay insane 1990 Lublin
9 Aneta Ściuba Stay Insane 1987 Lublin
10 Michał Wójcik Stay Insane 1981 Lublin
11 Iska Kwiatkowska Stay Insane 1980 Lublin
12 Paweł Dyś Stay Insane 1983 Lublin
13 Artur Kłoś Stay Insane 1987 Lublin
14 Jacek Ważny Stay Insane 1989 Lublin
15 Jaromir Krzyszczak Stay Insane 1982 Lublin
16 Alicja Pawęzka Stay Insane 2009 Lublin
17 Kamil Łuszczak Stay Insane 1983 Lublin
18 Lidia Krywko Stay Insane 1984 Lublin
19 Michał Tyburek Stay Insane 1979 Lublin
20 Grzegorz (Greg Gregovic) Dragan Stay Insane 1975 Lublin
21 Kamil Żarnicki Stay Insane 1986 Turka
22 Waldemar Puła Stay Insane 1977 Lublin
23 Mirosław Pawęzka Stay Insane 1980 Lublin
24 Kamil Grudzień Stay Insane 1979 Lublin
25 Karolina Zygo Stay Insane 1996 Lublin
26 Jarosław Kapica Stay Insane 1987 Lublin
27 Katarzyna Lenart-Kłoś Stay Insane 1987 Lublin
28 Magdalena Salachna-Nowak Stay Insane 1977 Lublin
29 Justyna Szuba Stay Insane 1987 Lublin
30 Jacek Lisowski STAY INSANE 1970 Dąbrowica
31 Piotr Kuśmierzak STAY INSANE/PRZEDWOJEWSKI TEAM 1983 Lublin
32 Jarosław Sawa Stay Insane / archouse.pl 1979 Lublin
33 Andrzej Pająk Stay Insane / Biegam z ABS 1974 Przybysławice
34 Krzysztof Kondzioła Stay Insane / Perfect Runner Lublin 1983 Lublin
35 Katarzyna Falkowicz Stay Insane / WW Team 1987 Lublin
36 Mirmił Bielecki Szymanowski Triathlon Team 1975 Lublin
37 Konrad Szczerbatko Triathlon Lublin Team TRIAMIGOS 1976 Lublin
38 Joanna Korzeniowska Umcs biega 1984 Lublin
39 Iwona Szot WW Team 1971 Lublin
40 Bartłomiej Bielski WW Team 1984 Lublin
41 Albert Mirosław WW TEAM 1970 Lublin
42 Krzysztof Majcher WW TEAM 1979 Lublin
43 Jerzy Gardziel WW Team / Duklanowski Team 1973 Julianów
44 Jacek Zając Zajkko 1968 Kraśnik
45 Katarzyna Trafisz Żywieniowy GPS 1982 Lublin
46 Gabriela Zarajczyk 1999 Lublin
47 Grzegorz Komecki 1976 Lublin
48 Magdalena Gajowiak 1985 Lublin
49 Rafał Kowalczyk 1975 Lublin
50 Igor Kopeć 1995 Lublin
51 Bartosz Łowczak 1979 Lublin
52 Pawel Bidas 1967 Samdomierz
53 Marcin Pawęzka 1985 Lublin
54 Daniel Maciejewski 1983 Lublin
55 Adam Mazurkiewicz 1987 Lublin
56 Kasia Widomska 1979 Lublin
57 Monika Szczepanek 1973 Lublin
58 Marek Mirosław 1975 Lublin
59 Ula Krywko 2009 Lublin